×

خرید VPN

خرید VPN

امروزه حریم شخصی و امنیت دو مسئله بسیار مهم جهت سرمایه گذاری های آنلاین موفق می باشد. در شرایطی که شما می توانید از طریق راه های مختلفی آن را اجرا کنید. اما یک قدم واجب برای به دست آوردن اطمینان از عدم اختلال در یک سیستم،وجود شبکه خصوصی مجازی یا همان وی پی ان (VPN) می باشد.

در این مطلب قصد داریم توضیحاتی کاملی در زمینه وی پی ان و خرید آن برای شما به اشتراک بگذاریم پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

 

وی پی ان (VPN) چیست؟

vpn یا به اصطلاح فیلتر شکن خلاصه شده،شبکه خصوصی مجازی (Virtual Private Network) است و سرویسی بوده که از اتصالات اینترنت و همچنین اطلاعات شخصی شما محافظت و مخفی میکند.

وی پی ان با به وجود آوردن یک تونل رمزگذاری شده، جهت اتصال شما عمل کرده و در نتیجه باعث می‌شود که مردم در بین مسیرها نتوانند هیچ دسترسی به اطلاعات شما داشته باشند و به بیانی ساده تر از آن جلوگیری می کند. علاوه بر آن یک وی پی ان برای امنیت و محافظت از شما و هویت آنلاین تان، خود واقعی شما را مخفی کرده و آن را جایگزین با آدرس ارائه دهنده آی پی می کند.

از دیگر حوزه هایی که وی پی ان در آن استفاده می شود، حذف تمامی محدودیت های مربوط به مکان شما که با تغییر جزئیات آن کمک فراوانی به افرادی که در سفر بوده و احتیاج به خدمات آنلاین دارند،می کند.

همچنین وی پی ان ها در بیشتر فعالیت‌های روزانه نقش مهمی داشتند و برای مخفی کردن اطلاعات شخصی و هویت شما به هنگام کار با شبکه‌های عمومی همانند شبکه‌های فرودگاهی یا کافی‌شاپ‌ها توانایی به خصوصی دارند.

 

به چه دلیل باید VPN بخریم

یکی از اصلی ترین سوالات مطرح شده در این زمینه، دلایل خرید وی پی ان با وجود یک سری VPNهای رایگان می باشد.
جواب سوال کاملاً واضح است زیرا در هفته‌های گذشته سایت ها و سرویس های خارجی بسیاری مانند آنالیتیکس، یوتیوب،اسپاتیفای،گوگل ادز و… تمامی دسترسی vpn های رایگان و بی کیفیت را مسدود و قطع کرده حال دیگر نمیتوانید با وی پی ان های رایگان و معمولی وارد آنها شوید.

 

 

 

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.